Vítejte v ráji!

Konec tradičního 1.běhu

Milí táborníci a ostatní příznivci 1.běhu LDT Kralovice!
S těžkým srdcem vám musíme oznámit, že loňský 1.běh byl s největší pravděpodobností posledním 1.běh...em tak, jako ho všichni známe. Provozovatel nám náhle a nečekaně oznámil, že s naší partou pro letošní rok nepočítá a že svěří organizaci tábora někomu jinému. Vzhledem k okolnostem, za jakých k celé záležitosti došlo a které považujeme za krajně nefér, nechceme se na organizaci tábora pod jiným vedením dál nijak podílet. Nečekejte proto na táboře známé tváře z řad Bambusárny a vedoucích, ani tradiční celotáborové akce a hry. Celé nás to velice mrzí, protože jsme pořádání 1.běhu věnovali spoustu sil a času a nechali na táboře kus srdce. Děkujeme všem, kteří s námi jezdili a užívali si s námi těch skvělých táborových čtrnáct dní. Doufáme, že budete na náš 1.běh vzpomínat v dobrém.

Miroslav Stojčenko alias Velký Bambus

 


 

 

Oficiální stránky Letního Dětského Tábora v Kralovicích

Vítáme Vás! Na našich internetových stránkách naleznete spoustu více či méně užitečných informací o vzniku tábora (historie), podobě současného tábora (tábor), blízkém a vzdáleném okolí (mapa) a v neposlední řadě také informace o důležitých organizacích a lidech, se kterými se můžete spojit (kontakt).

Ke kontaktu s námi můžete využít formulář pro zaslání rychlé zprávy přímo z těchto stránek a samozřejmě náš zcela nový vzkazník pro zanechání nějakého vzkazu či komentáře. A nezapomeňte se zúčastnit našich anket!

Stránky jsou určeny také pro účastníky jednotlivých turnusů, sledujte tedy odkazy směřující na první, druhý a třetí běh. Zde najdete bližší informace o bězích, termínech, vedoucích, akcích a také nějaké fotografie!

 

Termíny 2017

1. běh

2. 7. 2017 - 16. 7. 2017

2. běh

16. 7. 2017 - 30. 7. 2017


přihlášky u provozovatele tábora

cena turnusu 4 450,- Kč

Hledání

rozšířené hledání »